V. Lenskis. Ciklas - “Įvadas į daugiapoliškumą”
(I) dalis. Vidinio pasaulio kūrimas
1. Pagrindai.
1.1 Išties didi Indijos Joga, tačiau nenušviečia vidinio kosmoso išoriniu išsivystymo lygmeniu, išreikštu energetiniais meridianais ir sisteminiu pasaulio pažinimu.
1. Pagrindai.
1.1 Išties didi Indijos Joga, tačiau nenušviečia vidinio kosmoso išoriniu išsivystymo lygmeniu, išreikštu energetiniais meridianais ir sisteminiu pasaulio pažinimu.
1.2 Išties didi išorinio veikimo sistema adatomis ir prideginimais kilusi senovės Kinijoje. Tačiau pasiliko nuošalyje nuo vidinio matymo ir energetinės meridianinės sistemos apjungimo į čakrų struktūras.
1.3 Tikslus yra mokslas priežasčių ir struktūrų sudaryme, tačiau čia protas nukreiptas tik į išorinį pasaulį. Tai pasakytina ir apie visą pasaulėžiūrą. Nėra čia pastangų nukeiptų į vidinio Kosmoso vystymąsi.
1.4 Siūlomo metodo išskirtinumas tame, kad pradžioje būtinas vidinio kosmoso įsisavinimas per jutimus - klausą, matymą, erdvės formavimą.
1.5 Išminčiai teigia, kad žmogus tai mikrokosmosas. Tačiau vidinio kosmoso, kaip regimybės, niekas iš jūsų neturi. Panirimimas vidun pripildo vidinę erdvę šviesa ir ji darosi matoma. Iš taško, iš miglos, kurią sutinka kiekvienas bandydamas pamatyti savo organizmą, išsiskleidžia neaprėpiama erdvė. Čia savi dėsniai ir nėra čia vietos prasimanymams.
1.6 Užtenka kalbėti apie neapibrėžtą ekstrasensoriką ar neapibrėžtą meditaciją. Atėjo metas sąmoningai formuoti nušvitimus. Atėjo metas bioenergetinių laukų diferenciacijai, tiksliam jų atkūrimui ir valdymui. Tai naujų žinių metas.
2. Pasauliai, kurie mums pasiekiami
2.1 Pagrindas - tikslus prieinamų dalykų apmąstymas, atskiriant prasimanymus. Apsivalykite nuo saviapgaulės.
2.2 Veiksminga tik tai, kas pakliūna į sąmonę.
2.3 Vidinis ir išorinis pasauliai vieningi savo skirtumuose. Nėra “svetimo” išorėje ir “mano” organizmo viduje. Vidinis toks pat išorinis. Jūms teks išorę atrasti viduje.
2.4 Nėra ligų atsineštų iš išorės prieš jūsų valią. Ligas kiekvienas “užsidirba” savo vidiniu santykiu su išore. Apmastykite savo “vidinį” išorėje.
2.5 Pasinerkite savo išore į vidų. Neatjunkite savo jutimo organų Pratiharos pagalba, bet atkurkite pojūčius viduje.
2.6 Pradėkite nuo paprastų dalykų - pojūčių, auginkite jutimą skonyje, uoslėje, klausoje, regoje. Taip lytėjimas jums taps regimas, o regima - paliečiamu. Garsai taps matomi. Taip užgims nauja.
2.7 Vidinės erdvės atspindys samonėje formuoja kitokio pobūdžio samoningumą - bioenergetinį intelektą.
2.8 Išorinė terpė, kūno terpė ir neuroninė terpė yra pirminė medžiaga.
2.9 Vidinis organizmo kosmosas gimdo bioenergetiką ir per ją susiekia su išore bei neuronine terpėmis.
2.10 Neuroninė terpė sudaro sąlygas trancendentiniams pasiekimams. Per šią terpę samonė susisiekia su kūnišku ir išoriniu kosmosu.
2.11 Išorinė terpė pas kiekvieną atverta tik tiek, kiek tam adekvati kūno ir neuroninė terpės, kiekviena savo sferoje.
2.12 Organizmo kosmoso atvėrimas gimdo ekstrasensoriką, bet suvokta, valdoma ir tiksli pagal laukų charakteristiką, ji gali būti tik tada, kai atsispindi neuroninėje terpėje.
2.13 Iš kitos pusės darbas vien tik su neuronine terpe gimdo trancendentinę sąmonę, tačiau iškyla sugretinimo klausimas su išoriniu ir vidiniu kosmosais. Jeigu nevykdoma ši sąlyga, tai seks palaimingos, bet tuščios būsenos su įsivaizduojamu tikroviškumu.
2.14 Ir pagaliau, iš išorinės terpės mes pajaučiame tik tiek, kiek tai atitinka viduje.
2.15 Iki šios dienos žmogus yra įsisavinęs dvipolę - vertybių, hierarchijos ir apibrėžimų sistemą. Ši sistema adekvati kūne, intelekte bei išoriniame pasaulyje.
2.16 Energetiniai žmogaus kanalai pagal savo charakteristikas - IN-JAN ir pagal kryptį nuo pradžios iki pabaigos, yra dvipoliai.
2.17 Energetiniai neuroninės terpės kanalai išskirti į Ida ir Pingala - kairį ir dešinį pusrutulius.
2.18 Prietaisų energetika sukurta dvipolės elektros, magnetų bei anodo - katodo elektrochemijos pagrindu. Likusieji (diodai, tranzistoriai, kontūrai, kondensatoriai) skirti tik konvertuoti dvipolę įtampą.
2.19 Skirtingose terpėse formuojant kad ir tripolius - meridianus, prietaisus ar neuroninius santykius gimdo naujus pasaulius su naujais tarpusavio santykiais.
2.20 Kalbantys apieVitalą, Astralą, Mentalą, Aukščiausias Būtybes, Kundalini Šakti, Čakras, kūno energetinius meridianus, išreiškia tai tik dvipoliais santykiais, vertybių ir hierarchijos sistemoje, ir tai tik išorėje.
2.21 Atvėręs nors tik tripolę Kundalini Šakti arba atvėręs kūno energetinių meridianų kosmosą, žmogus išeina iš įprastinių išorinio pasaulio suvokimo dėsnių sampratos. Toks gali laikyti įkaitintą geležį plikomis rankomis, levituoti, valdyti ekstrasensorinių laukų mozaiką, nušvitimus, keisti juos ir pan. Taip patikrinami prasimanymai.
2.22 Logika ir kalba - dvipolės savo intelektualinėse struktūrose, todėl mantros meditacija apriboja žmogų dvipolio pasaulio rėmais.
2.23 Neskubėkite tapatinti save su tuo kas pažinta intelektu. Pas neišsivysčiusius nėra energetinių kūno meridianų ir čakrų. Jie galimi potencijoje. Žinojimas apie juos nesuteikia jų realizacijų realybėje. Grūdas turi savyje stiebą, lapus, žiedą kaip potenciją. Sąlygos ir vystymasis padarys juos įmanomais.
2.24 Kalbantis apie energetinius nešvarumus išreiškia tik savo neatitikimą tikrovei. Išvalantis patalpas, arba kitą asmenį energetiškai, ištiesų valo “pagal save”, pagal atitikimą sau. Matuojantis Virgule arba Švytuokle yra “prietaisas” pats sau, ir kalba apie atitikimą arba neatitikimą pačiam sau. “Matuojantis” ir “valantis” gali neturėti nieko bendro su jumis, - jūs kitas pasaulis, todėl vertinkite save patys.
2.25 Veikiantis jus arba gydantis ekstrasensoriškai keičia jus pagal save, pagal savo biolaukų mozaiką. Tai gali jums netikti, kaip netinka svetimos kraujo grupės.
2.26 Įvardinti dalykai negalioja, pagal savo norą veikiantiems meridianinių kompleksų mozaikoje, išvysčiusiems vidinio kosmoso jutimą ir bioenergetinį intelektą, atvėrusiems Sušumną. Savo gyvenime nesutikau nei vieno, kuris būtų įžengęs bent jau į tripoliarį pasaulį. Visi įsivaizduoja pasaulį per dvipolių prietaisų, vertybių ir hierarchijos prizmę, nors kalba “aukščiausiojo” vardu.
2.27 Esantys dvipolių santykių - intelektualiniuose, aparatūros ir kūno struktūrose ir kompleksuose - kitų savybių neturi, nors dažniausiai nurodo į “aukščiausiajį”, “nežemišką”. Autorius nuoširdžiai atsiprašo ir išreiškia užuojautą esantiems tokiame paklydime. Diskutuoti dėl aukščiau išsakytų minčių nėra prasmės, vien jau dėl tos priežasties, kad daugiapoliame pasaulyje veikia dvipolio pasaulio santykiai ir įrodymai, kurie tripolėje erdvėje negalioja.
2.28 Tai kas čia parašyta yra skirta tik tiems, kurių siekiai išeina už dvipolio horizonto ribų ir nesiekia įkūnyti atgyvenusių spekuliatyvių formų “aukščiausio” ir “nežemiško” pavidaluose.
2.29 Kaip grūdas tampa augalu surasdamas save išorėje, taip ir žmogus turi vidino pasaulio potenciją - pasiruošimą atsivėrimui. Yra išorėje sąlygos atsirasti stiebui, lapams, žiedams, bet visų pirma reikia postūmio iš grūdo vidaus, kuris prasideda pavasarį.
3. Skirtumai
3.1 Bioenergetikos ir ekstrasensorikos lygmuo išsiskleidžia kūno viduje. Jis gali susiformuoti stichiškai ir nesuvokiant, dažniausiai krizinėse situacijose arba sąmoningu dėmesio nukreipimu vidun. Paskutinis variantas skiriasi tuo, kad tampa samoningai valdomas. Tam reikia formuoti vidinį sąmoningumą neuroninėje terpėje, pradedant nuo pojūčių, kol išvystomas vidinis matymas.
3.2 Išoriniais treniruokliais pasitarnaus daugiapoliai fizikiniai prietaisai arba biologiniai objektai.
3.3 Neuroninėje terpėje atitinkamai formuojasi bioenergetinis intelektas, kurio dėka realizuojami pokyčiai ir valdymas.
3.4 Trancendentinio sąmoningumo lygmuo išsiskleidžia neuroninėje terpėje. Jis formuojasi stichiškai iš gyvenimiškos patirties, kada bet kuris atskaitos taškas yra teisingas arba sąmoningu pasinėrimu į vidų. Pastaroji patirtis skiriasi tuo, kad yra sąmoningai valdoma ir yra stabili tarpusavyje susijusių įžvalgų sistema pereinanti į absoliutų sąmoningumą. Išgyvendindamas hierarchiją, sąmoningumas keičia laiko ir erdvės sampratą, ir netampa “aukščiausiu”, bet virsta visiškai nauja kokybe.
3.5 Treniruokliais išorėje pasitarnaus daugiapoliai: prietaisai, muzika, menas arba kiti adekvatūs daugiapoliai dariniai.
3.6 Kūno kosmose, treniruočių pagalba taip pat kuriamos galimybės atsirasti atitinkamiems instrumentams. Tokiu būdu, šiame lygmenyje formuojasi sąryšis su išoriniu pasauliu. Be šio žingsnio, tai kas suformuota kaip trancendentinė patirtis, lieka uždara savyje. Sąryšis su išoriniu pasauliu, be suformuoto vidinio kosmoso yra tik iliuzija, todėl, kad neuroninė terpė imdama medžiagą iš išorinio pasaulio sudaro sąlygas savyje įsivaizduojamai palaimai atrodyti kaip realiai.
3.7 Daugiapolių, energoinformacinių sąveikų lygmuo išorėje susikuria stichiškai, - “įvedant adatas” į gamtos “kūną” generatorių pagalba, kurie apjungiami į sistemą arba sąmoningai išvystomų daugiapolių priemonių pagalba. Potenciją, stacionarioje ir nepriklausomoje būklėje suteikia viskas kas paimta dėka jutiminių analizatorių: klausos, regos, skonio, lytėjimo ir uoslės.
3.8 Žmogaus kūno kosmose atitinkamai formuojami meridianų “paketai” ir jų sueigos į čakrines struktūras. Taip gimsta naujos išorinio ir vidinio pasaulio sąveikos Dharmos (santykiai).
3.9 Neuroninėje terpėje formuojasi naujos sampratos ir savitarpio dėsniai. Gimsta naujas suvokimas. Šiuolaikinis dvipolis suvokimas tampa daliniu reiškiniu.
3.10 Taip atsiveria nauji pasauliai. Tačiau viskas, kas aukščiau pasakyta pasiekiama tik sąmoningai išeinant iš dvipolių pasaulėžiūros ir reikšmių kompleksų.
... bus daugiau.
Versta iš rusų kalbos. (dėkui A. už redakcijas)
Šaltinis - www.kaunas.us